Informacja dotycząca polityki prywatności:
Ta strona nie używa technik zapisujących, przechowujących lub profilujących dane użytkownika.
Więcej informacji na stronie polityka cookies.


Witamy w serwisie internetowym firmy Red Systems S.C.
www.redsystems.com.pl
ponadto zapraszamy do odwiedzenia serwisów:
www.PCGIELDA.pl
www.PCKOMIS.pl


Zapraszamy do zakupów!

Nasza oferta w serwisie Allegro

Zobacz wszystkie nasze aukcje


Zapraszamy do naszej firmy

Adres i godziny otwarcia

RED SYSTEMS
ul. Krzywoustego 55
70-315 Szczecin

godziny pracy:tel: 91 485 00 82
kom: 606 145 143 606 145 144 602 710 541

e-mail: redsystems@redsystems.com.pl
www:
Gdzie nas szukać w Szczecinie
zmiana adresu - teraz znajdziesz nas na ulicy Krzywoustego 55 - blisko Placu Kościuszki


Nasz adres e-mail:
Linia
e-mail redsystems@redsystems.com.pl
Linia

W dziale Co nowego? znajdziesz informacje o aktualnościach oraz nowych produktach w naszej ofercie. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie oraz poznać jej profil działalności odwiedź dział O firmie. Przydatny może być też dział Sugestie, gdzie uzyskasz informacje na temat tego, jak optymalnie rozbudować komputer. Koniecznie zajrzyj też do działu Cenniki i "ściągnij" najnowsze pliki z cennikami.


W dziale Produkty zamieszczamy opisy sprzętu komputerowego sprzedawanego u nas w firmie.

Niesamowite! Super ceny! Okazja! Tylko u nas!

Nie możesz przegapić działu Wyprzedaż. Znajdziesz tu ofertę na zestawy komputerowe z wyprzedaży za niewiarygodnie niskie ceny, zapoznasz sie także z artykułami będącymi aktualnie w promocji.


Dla prawdziwych fanów komputerów przygotowaliśmy coś ekstra - ekspozycję "Historia komputera". Zapraszamy do naszej firmy, gdzie przygotowaliśmy specjalnie dla Was galerię z komputerami z lat 80-tych.

Sinclair Spectrum i QL oraz Atari 800 XL

Znaki i nazwy użyte na stronach WWW firmy Red Systems S.C. są wartościami zastrzeżonymi przez ich właścicieli i zostały wykorzystane w celach informacyjnych. W/w nie są użyte jako określenia produktów czy usług firmy Red Systems S.C.

Copyright © 1999 Red Systems S.C.
Wszelkie prawa zastrzeżone.


RED SYSTEMS
ul. Bolesława Krzywoustego 55
70-315 Szczecin

tel/fax: 091 485-00-82
kom:606-145-143
kom:606-145-144
kom:602-710-541ODBIÓR ZUŻYTEGO SPRZĘTU Nabywając u nas sprzęt elektryczny lub elektroniczny masz prawo nieodpłatnie zwrócić stary zużyty sprzęt, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym. Zwrot zużytego sprzętu może się odbyć wyłącznie w przypadku, gdy będzie obejmował sprzęt zużyty tego samego rodzaju, pełniący te same funkcje co nowy sprzęt u nas nabywany.Żeby skorzystać z usługi bezpłatnego zwrotu zużytego sprzętu, prosimy Cię o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta drogą mailową na adres e-mial, dostępny w sekcji Kontakt. Niestety nie możemy zagwarantować jednoczesnej dostawy nowego i odbioru zużytego sprzętu. Nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu realizowany jest w miejscu dostawy nowego sprzętu. Zwrotu zużytego sprzętu można dokonać także: -dostarczając go na własny koszt do naszej firmy (adres podany powyżej)- w punktach zbierania zużytego sprzętu- w tym celu możesz zwrócić się z pytaniem do Urzędu Gminy lub Miasta, o podanie miejsca, w którym można bezpłatnie zezłomować stary sprzęt. Listę miejsc, w których można oddać zużyty sprzęt prowadzi również Główny Inspektorat Ochrony Środowiska, pod następującym adresem: http://rzseie.gios.gov.pl/szukaj_rzseie.php- zużyty sprzęt można także oddawać w dużych sklepach "Dystrybutor prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącym co najmniej 400m2 poświeconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego do gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzetu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych." 

Do góry